O programie

AutoPilot to przyjazny program do nawigacji samochodowej dla urządzeń typu Pocket PC oraz PND, który wskaże Ci drogę i za pomocą komunikatów głosowych bezbłędnie doprowadzi do celu. Za jego sprawą zapomnisz o nerwowym wertowaniu map, błądzeniu i stracie czasu. Jest to aplikacja stworzona z myślą o użytkowniku - prosta w obsłudze, funkcjonalna, wyposażona w najlepszą na rynku mapę Polski.

AutoPilot jest kierowany nie tylko do użytkowników indywidualnych nawigacji. Dzięki rozbudowanym funkcjom  komunikacji z innymi aplikacjami oraz uwzględnianiu restrykcji dla transportu ciężkiego (opcja Truck) stanowi również doskonałe narzędzie do zarządzania flotą transportową.

Jednym z najważniejszych atutów AutoPilota są zawarte w nim mapy, pochodzące od najbardziej cenionych na rynku dostawców – firm Emapa (mapa Polski) i TomTom (mapa Europy). Program dostępny jest w trzech wersjach różniących się zasobami danych kartograficznych oraz dostępnymi funkcjami: AutoPilot Polska (domyślnie z opcją Truck), AutoPilot Europa oraz AutoPilot Europa Truck.

Każdy zainteresowany programem ma możliwość zainstalowania wersji demo (zawierającej mapę całej Polski oraz wszystkie funkcje i możliwości, które oferuje pełna wersja aplikacji) i darmowego testowania programu przez 7 dni. Zapraszamy: www.autopilot.pl/demo.