18.05.2011 AutoPilot w najnowszej odsłonie już dostępny!

Nowa, ulepszona wersja programu AutoPilot do nawigacji dla urządzeń typu PC oraz PND jest już dostępna!  Aplikacja dedykowana jest nie tylko indywidualnym użytkownikom, ale dzięki domyślnie zainstalowanej wersji Truck stanowi również doskonałe narzędzie do zarządzania flotą transportową.

Do unikalnych cech produktu, wykorzystywanych przede wszystkim przez firmy posiadające flotę pojazdów jest możliwość integracji urządzenia zdalnego z inną aplikacją z wykorzystaniem protokołu TCP/IP. Dzięki temu kierowca jest w bezpośrednim, stałym kontakcie z dyspozytorem mając możliwość odbierania i wysyłania zewnętrznych komunikatów.

Najnowsza wersja programu AutoPilot wyposażona została w opcję Truck (z mapą Polski – domyślnie, z mapami całej Europy – opcjonalnie), czyli możliwość optymalizacji trasy dla pojazdów ciężarowych w oparciu o bazę ograniczeń tonażowych i wysokościowych. Opcja Truck umożliwia również indywidualne definiowanie parametrów pojazdu, w tym wysokość, tonaż i nacisk na osie.

Każdy zainteresowany programem ma możliwość zainstalowania wersji demo (zawierającej mapę całej Polski oraz wszystkie funkcje i możliwości, które oferuje pełna wersja aplikacji) i darmowego testowania programu przez 10 dni. Zapraszamy: www.autopilot.pl/demo.